flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Президент підписав Закон, який має допомогти у боротьбі з піратством

02 жовтня 2018, 18:05

Сьогодні, 02 жовтня 2018 року, Президент підписав Закон «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних», прийнятий Верховною Радою 4 вересня цього року.

Нагадуємо, що зазначений Закон має запровадити додатковий та вагомий механізм боротьби із порушеннями законних прав та інтересів осіб, яким належать права на об'єкти авторського права та суміжних прав.

При цьому, внесені у законодавство зміни повинні удосконалити процес видачі контрольних марок, дозволити власникам прав на об'єкти авторського права і суміжних прав самостійно здійснювати контроль за реалізацією норм закону в частині видачі контрольних марок, що в свою чергу забезпечить ефективний захист прав інтелектуальної власності і виконання Україною своїх міжнародних зобов'язань.

#ОАГС_законодавство

З текстом Закону України «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних» № 2514-VIII від 04.09.2018 можливо ознайомитися за наступним посиланням:

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2514-19