flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

З метою забезпечення гласності та відкритості діяльності Одеського апеляційного господарського суду проводиться розміщення та постійне оновлення інформації на офіційному сайті суду на веб-порталі «Судова влада України», у тому числі відповідно до Положення про автоматизовану систему діловодства суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26.11.2010 №30 щоденно оприлюднюються списки справ, розподілених між суддями автоматизованою системою документообігу суду, списки справ, призначених до розгляду, інформація щодо стадій розгляду судових справ та звітів про автоматизований розподіл.

На інтернет-сторінці суду розміщені банківські реквізити для сплати судового збору. З метою спрощення процедури сплати судового збору, було розроблено новий програмний продукт - онлайн-квитанцію - зручну форму для формування квитанції на сплату судового збору. Така форма оплати судового збору є надзвичайно простою та швидкою, оскільки достатньо зайти в рубрику «Судовий збір», що розміщена на веб-порталі судової влади за посиланням http://court.gov.ua/sudytax/, вибрати Одеський апеляційний господарський суд, знову обрати рубрику «Судовий збір», натиснути на онлайн-таблицю ставок судового збору, щоб розрахувати суму збору та сформувати квитанцію.

При формуванні онлайн-квитанції потрібно ввести запитувані дані (зокрема: суму позову, ФІО, ідентифікаційний номер платника податку) та роздрукувати квитанцію. Платіжні реквізити та необхідна сума для перерахування судового збору будуть сформовані автоматично.

Здійснити оплату судового збору можливо, як онлайн на сайті, так і через платіжний термінал розміщений в приміщенні суду.

З повними текстами судових рішень винесених Одеським апеляційним господарським судом, які розміщуються в Єдиному державному реєстрі судових рішень, можливо ознайомитись за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/.

Також, на сайті суду на веб-порталі «Судова влада України», є вільний доступу до інформації щодо перебування суб'єктів підприємницької діяльності (контрагентів, боржників, поручителів тощо) у процедурі банкрутства, зазначена інформація розміщена за посиланням: http://vgsu.arbitr.gov.ua/pages/157 .

З 3 квітня 2017 року у Одеському апеляційному господарському суді запроваджено «Електронний суд», метою якого є забезпечення обміну документами в електронному вигляді між судом та учасниками процесу, судом та іншими органами державної влади, а також між судами.

У Одеському апеляційному господарському суді впевнені, що реалізація проекту «Електронний суд» поліпшить доступність правосуддя за рахунок обміну електронними документами між усіма учасниками судового процесу, сприятиме удосконаленню та прискоренню передачі судових документів між судами, а також дасть змогу значно зекономити час і кошти.

Для користування підсистемою «Електронний суд» необхідно пройти процедуру реєстрації за посиланням: e.court.gov.ua  та мати особистий Електронний цифровий підпис.

   

   

Порядок обміну електронними документами між судами та учасниками судового процесу затверджено наказами Державної судової адміністрації України від 23 березня 2017 року № 367 та від 31 березня 2017 року № 444.

Безпосередньо у приміщенні Одеського апеляційного господарського суду розміщено інформаційний кіоск з інформацією по справах, постійно проводиться оновлення інформації на інформаційних стендах, розміщені інформаційні дисплеї залів судових засідань з інформацією щодо призначених справ.

З метою забезпечення прав громадян на доступ до правосуддя в суді функціонує телефонна «гаряча лінія», за якою всі бажаючі можуть оперативно отримати всю необхідну інформацію, що стосується організації роботи суду, залишити свої повідомлення, зауваження та надати пропозиції з питань організаційного забезпечення діяльності суду. Поряд з цим, окремо в суді функціонує й інформаційна служба, у якій учасникам судового процесу надається інформація про рух справ.