flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги ТОВ Фірми «Реал Естейт» та ТОВ Фірми «Консоль ЛТД», які зареєстровані за адресою: АРК, м. Сімферополь, вул.Бородіна, 16!

14 травня 2018, 17:17

Ухвалою Одеського апеляційного господарського суду від 10.05.2018 колегією суддів у складі головуючого судді Богацької Н.С., суддів: Колоколова С.І., Разюк Г.П. апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» на ухвалу Господарського суду Одеської області від 15.08.2017 у справі № 911/1201/16 – залишено без руху.

Відповідачем по справі є Товариства з обмеженою відповідальністю Фірми «Реал Естейт» та третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача є Товариство з обмеженою відповідальністю Фірма «Консоль ЛТД», які зареєстровані за адресою: Автономна республіка Крим, м. Сімферополь, вул. Бородіна, 16.

У зв’язку з припиненням УДППЗ «Укрпошта» приймання поштових відправлень до Автономної республіки Крим розміщуємо на веб-сайті суду інформацію щодо розгляду апеляційної скарги Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь».